Dodano: 25 czerwca 2015

17 czerwca 2015 r. Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny „CD”  w ramach zajęć otwartych wybrał się wraz z rodzicami, panią Dyrektor i kadrą nad jezioro Dadaj. Temat przewodni zajęć brzmiał: „Ahoj Przygodo!” Główną atrakcją spotkania był rejs żaglówką, który odbył się dzięki gościnności, życzliwości i otwartości pana Jarosława Misiaka.

     Pływanie żaglówką okazało się  wielką, wspaniałą i ciekawą przygodą, bo co niektórzy pływali po raz pierwszy! Piękna pogoda, krajobraz wokół i miła atmosfera sprawiały, iż rejs był tym bardziej wyjątkowy.

     A na brzegu czekał na Łowców Przygód suto zastawiony stół, mianowicie „Jabłecznik” wykonany przez wychowanków poprzedniego dnia na zajęciach kulinarnych, a także ciasto z truskawkami wykonane przez Panią Renatkę Mędrek. Wszyscy chętnie spędzali czas przy stole nie tylko ze względu na przyjemność dla podniebienia, ale przede wszystkim z chęci z bycia ze sobą, pogłębienia  relacji poprzez wspólne rozmowy.

     W wyrazach wdzięczności wychowankowie wręczyli Panu Misiakowi podarunek i własnoręcznie wykonaną kartkę. Wychowankowie obdarowali również rodziców skromnymi prezentami w postaci fotografii z przedstawienia Teatru Terapeutycznego „Chochliki” pt. „Miłości na ratunek”.

     Spotkanie zaliczamy do jak najbardziej udanych, życzymy sobie takich jak najwięcej!

Urszula Dobrzańska

 

Zapraszam do fotogalerii

znad jeziora i z zajęć kulinarnych 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam