Dodano: 8 grudnia 2016

                 Z okazji Andrzejek 30.11.2016 roku wychowankowie Zespołów edukacyjno – terapeutycznych A, B, C, D, E, F spotkali się na zajęciach integracyjnych, podczas których czekało na nich wiele atrakcji i niespodzianek.

            Atmosfera zajęć owiana była magią oraz tajemniczością, a to za sprawą Wróżek i Czarownic zapraszających do różnego rodzaju wróżb. Wspaniała zabawa Andrzejkowa rozpoczęła się zaskakującym wejściem Czarownicy z miotłą, która tanecznym krokiem porywała wychowanków do tańca. Wychowankowie mieli okazję m.in. powróżyć sobie z wosku, pachnących kostek lub z dłoni. Mogli ujrzeć swoją przyszłość w magicznej, świetlanej kuli lub dokonując czarodziejskich eksperymentów. Wychowankowie losowali pyszne ciasteczko z wróżbą czy też dowiadywali się imienia nowo poznanej osoby w niedalekiej przyszłości. Ponadto przygotowano „Pokój tylko dla odważnych” dla największych śmiałków, którzy nie obawiali się spotkania z ukrytą w ciemnościach Czarownicą i Czarodziejem, którym był jeden z wychowanków – Maciej Falkowski.

      Wszyscy wychowankowie bez względu na swój wiek wyrazili dużą radość i chęć udziału w tego typu zabawach. Tylko poprzez wspólne przeżywanie pozytywnych i szczerych emocji można prowadzić do  prawdziwej integracji między sobą.

                                                                                                                                                                                             Katarzyna Borowska
                                                                                                                                                                                             Iwona Chyczewska

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam