DOBRE NUTKI NA SPOTKANIU Z DZIEĆMI Z PRZEDSZKOLA JACEK I AGATKA
Dodano: 12 marca 2014

27 lutego zespół "Dobre Nutki" miał przyjemność wybrać się z wizytą do zaprzyjaźnionego przedszkola "Jacek i Agatka" by we wspólnym gronie śpiewać, tańczyć i bawić się jak przystało w karnawale. Po miłym powitaniu wychowankowie OREW zaśpiewali piosenkę pt. "Dziki taniec", jednocześnie ilustrując ją gestami "Makaton". Ku radości dzieci z przedszkola "Dobre Nutki" nauczyły wszystkich piosenki i gestów, dzięki czemu razem mogli zaśpiewać ilustrując treść piosenki gestami Makatonu.

Następnie 5-latki zachęciły wszyskich do wykonania wspólnego tańca o tajemniczej nazwie "Magiczna liczba 7", który wymagał zapamiętania wielu ruchów klękania, wstawania i unoszenia rąk. Każdy jednak świetnie poradził sobie z tym zadaniem. Kiedy już pot lśnił na czołach przyszła pora pożegnania. Jednak by nikomu nie było smutno, że czas zabawy minął wychowankowie przedszkola podarowali "Dobrym Nutkom" kolorowe balony i lizaki. "Dobre Nutki " zaś odwdzięczyły się słodkim upominkiem w postaci pączków.

Szkoda, że karnawał tak szybko mija, jednak nie żegnamy się tylko mówimy wszystkim do zobaczenia – zapewne wkrótce znów nadarzy się okazja by przeżywać radość wspólnych zabaw.

 

Karolina Walentynowicz

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam