Dodano: 26 lutego 2015

 

        W tym roku Dzień Świętego Walentego przypadł w sobotę, więc nasz Ośrodek postanowił uczcić je w piątek, 13 lutego. Ale tego dnia nie tylko świętowaliśmy Walentynki, obchodziliśmy także Dzień Muzyki. Zwyczaje walentynkowe już chyba na dobre zakorzeniły się w naszym Ośrodku.  Trzy dni wcześniej zaczęła działać Poczta Walentynkowa, proponując wychowankom  przesłanie walentynek wybranej osobie z wyrazami przyjaźni, koleżeństwa bądź miłości.     

      Skrzynka Walentynkowa bardzo szybko napełniła się wspaniałymi kartkami walentynkowymi.Śpiewająca Poczta Walentynkowa, która doręczała kartkibyła dość wymagająca. By otrzymać Walentynkę Zespoły Edukacyjno Terapeutyczne i Zespoły Rewalidacyjno Wychowawcze wraz z kadrą OREW miały za zadanie zaśpiewać krótką piosenkę o tematyce miłosnej. Niektórym  osobom  udało się zdobyć kartki poprzez inną zaprezentowaną aktywność niż zaśpiewanie piosenki, np. zespół „G,H” zatańczył układ taneczny. Inni zaś „przekupiliJ” doręczycieli kartek walentynkowych pysznymi  słodkościami. Wielu obdarowanych Walentynką z radością odczytało przesłane życzenia i mamy nadzieję, że zrewanżowało się podobnymi. Śpiewająca Poczta Walentynkowa nie ominęła również odbywającego się w tym dniu zebrania z rodzicami. Rodzice oraz Dyrekcja zostali obdarowani słodkimi Walentynkami, mianowicie  „Różami Walentynkowymi” które zostały wykonane przez wychowanków Zespołów Rewalidacyjno Wychowawczych „M,P” i Zespołu Edukacyjno Terapeutycznego „N”.

      Cały dzień przebiegał w miłej, radosnej atmosferze, a wyjątkowość tego dnia dopełniały rozbrzemiawające na salach edukacyjnych  romantyczne melodie.  Życzymy raz jeszcze dużo MIŁOŚCI, dzięki której życie jest piękniejsze i radośniejsze. Zapraszamy do walentynkowej fotogalerii. 

Ula Dobrzańska 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam