Dodano: 13 października 2014

19 września w naszym Ośrodku królowała muzyka, bo tego dnia świętowaliśmy  Dzień Muzyki.  Dzień Muzyki to nasze nowe święto i będzie ono odbywało się raz w miesiącu przez cały rok szkolny 2014/2015, zatem szykujcie się na wiele muzycznych atrakcji!

            Otwarciem Dni Muzyki była integracyjna dyskoteka dla wszystkich Zespołów Edukacyjno- Terapeutycznych i Rewalidacyjno- Wychowawczych na posesji OREW przy ul. Gdańskiej 1.  U każdego uczestnika tego muzycznego wydarzenia dało się zaobserwować radość i entuzjazm. Wszyscy w wakacyjnych strojach i nastrojach  żywo reagowali na wybrzmiewające wakacyjne przeboje, które wszystkich rwały do tańca. Zabawę uświetniła wspólna zabawa w kole, w której wychowankowie prezentowali swój taniec z duża piłką plażową.

            Czy muzyka  jest lekiem na całe zło? Z pewnością wychowankowie, którzy brali udział w piątkowym Dniu Muzyki odpowiedzieliby bez zastanowienia, że TAK! Każdemu  podczas zabawy towarzyszył dobry nastrój, a na twarzach malował się uśmiech. Muzyka połączyła nas w radości i we wspaniałej zabawie. Teraz czekamy na kolejne Święto Muzyki w październiku, szczegółów nie zdradzimy, bo to będzie kolejna muzyczna NIESPODZIANKA!

Ula Dobrzańska

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam