Dodano: 4 kwietnia 2018

21. marca 2018 roku wychowanka OREW Sandra Kotlarczyk z Oddziału Edukacyjno-Terapeutycznego Przysposobienie do Pracy uczestniczyła w I Powiatowym Konkursie Umiejętności Rękodzielniczych „Wyjątkowi Twórcy”. Konkurs został zorganizowany przez Zespól Placówek Edukacyjnych w Olsztynie.

Konkurs rozpoczął się koncertem studentów z Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który wprowadził wszystkich uczestników w dobry nastrój.

Sandra Bardzo odpowiedzialnie, ale też z pozytywnym nastawieniem przystąpiła do zadania konkursowego, jakim było wykonanie stroika wielkanocnego z rożnych materiałów udostępnionych przez organizatora. Wybór był bardzo trudny, ale Sandra świetnie sobie poradziła szybko przystępując do działania, realizując własny pomysł na stroik. Była bardzo skupiona na czynnościach, zmotywowana do pracy, ale cały czas pamiętała o uśmiechu, co ją wyróżniało. Jak sama powiedziała przed konkursem „Nie liczy się dla mnie tylko wygrana, ale sam udział w konkursie”.

Sandra jako jedyna uczestniczka opowiedziała przed kamerą o swoim pomyśle oraz jak wykonuje poszczególne etapy, jakich materiałów i narzędzi używa.

W konkursie  zajęła  II miejsce ex aequo z dwoma innymi uczestnikami konkursu. Poziom zaprezentowany przez uczestników był bardzo wysoki. Praca Sandry była naprawdę piękna, co możecie ocenić sami. 

Gratulacje Sandra!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

KONKURSOWE RĘKODZIEŁO

KONKURSOWE RĘKODZIEŁOCzworo podopiecznych szkół przysposabiających do pracy z regionu wzięło udział w I Powiatowym Konkursie Umiejętności Rękodzielniczych w Zespole Placówek Edukacyjnych. Mieli przygotować stroik wielkanocny.#TelewizjaKopernik #SWS #ZPE #WyjątkoweSerce #konkurs #rękodzieło #Olsztyn

Opublikowany przez Telewizja Kopernik 1 kwietnia 2018

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam