Dodano: 14 czerwca 2016

Organizowanie przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu Meczu Integracyjnego stało się już tradycją. Od czterech lat dwie drużyny spotkają się na murawie boiska Orlik w Biskupcu.

Sekcja Piłki Nożnej, w której skład wchodzą piłkarze uczęszczający regularnie na zajęcia organizowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej, są to wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej. Drużynę Kadry, Rodziców i Przyjaciół PSOUU Koło w Biskupcu w tym roku reprezentowali: Jarosław Misiak, Jacek Pawłowski, Piotr Szulc, Marek Pyzak, Marcin Dotka oraz Grzegorz Krajewski.

Sekcja Piłki Nożnej po zwycięstwach, które odnosiła przez trzy lata musiała pogodzić się z przegraną. W Tym roku drużyna Rodziców, Kadry i Przyjaciół PSOUU Koło w Biskupcu wygrała wynikiem 5:1 i odebrała z rąk Przewodniczącej Zarządu Koła P. Jadwigi Marzjan złoty Puchar. Podczas trwania meczu wszyscy bawiliśmy się znakomicie.

Gratulujemy wygranej drużynie.

PS.: Sekcja Piłki Nożnej zapowiada rewanż już za rok !!! 

Pracownia Komputerowa WTZ

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam