JESTEŚMY GODNI NAŚLADOWANIA!
Dodano: 16 września 2014

10. września 2014 roku w Olsztyńskiej Filharmonii odbyła się Gala Konkursu „Godni Naśladowania”

Na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień IX Edycji Konkursu „Godni Naśladowania” została zaproszona Przewodnicząca Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Biskupcu Jadwiga Marzjan. Kapituła Konkursu złożona z ekspertów ds. organizacji pozarządowych doceniając pracę naszego Stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie postanowiła wyróżnić inicjatywę Stowarzyszenia w kategorii „Najlepsza inicjatywa organizacji pozarządowej” za „organizację obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną, za konsekwentne podejmowanie działań przeciwko dyskryminacji osób niepełnosprawnych”

To dla nas wielkie wyróżnienie i zaszczyt – uhonorowanie wieloletniej pracy na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin. Stanęliśmy na scenie filharmonii w doborowym towarzystwie i jesteśmy dumni, że godnie reprezentujemy środowisko ludzi niepełnosprawnych intelektualnie  z Biskupca i okolic.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli wspierających naszą działalność, a zwłaszcza Pani Burmistrz Biskupca Elżbiecie Samorajczyk za zgłoszenie nas do tak prestiżowego konkursu i bycie z nami w każdy czas.

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam