Dodano: 9 lutego 2016

30 stycznia 2016 roku w Pensjonacie Słoneczny Brzeg odbył się Bal Charytatywny. Podczas balu zachęcano do udziału w licytacjach, z których całkowity dochód został przekazany  na Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Zawodowe.

 

Szanowny Panie Burmistrzu!

 

Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Biskupcu serdecznie dziękuje Panu Burmistrzowi Kamilowi Kozłowskiemu za zorganizowanie Balu Charytatywnego na rzecz powstającego Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjno – Zawodowego.

Dziękujemy za inicjatywę, która pozwoliła na otwarcie tak wielu hojnych serc i udzielenie nam znaczącego wsparcia finansowego. Dziękujemy również za tworzenie pozytywnych emocji i dobrego wizerunku naszych działań poprzez łączenie szczytnego celu z karnawałem, entuzjazmem i radością. Z tak pozytywną energią zmierzamy do osiągnięcia kolejnych celów służących podnoszeniu jakości życia osób z niepełnosprawnością intelektualną, dlatego dziękujemy za to połączenie dobroczynności i radości. Zauważanie i wspieranie naszych działań przekłada się nie tylko na wymierne, materialne dary ale również na umacnianie naszych sił i nadziei na pełną realizację naszej misji. 

Z wyrazami wdzięczności:

Jadwiga Marzjan

Przewodnicząca Zarządu Koła PSOUU w Biskupcu

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam