Dodano: 13 czerwca 2016

W piękny, słoneczny dzień 02. czerwca 2016 roku wychowankowie Zespołu edukacyjno – terapeutycznego A,B wraz z rodzicami wyruszyli w drogę do urokliwego Kraskowa na piknik urodzinowy Marcelego Sawickiego zorganizowany przez jego rodziców.              

         Nasze urodzinowe spotkanie rozpoczęło się od powitania, złożenia życzeń oraz podarowania prezentów naszemu jubilatowi. Radość narastała wraz z upływającym czasem. Przy pysznym torcie urodzinowym i różnorodnym poczęstunku mogliśmy porozmawiać, pożartować, powspominać, a co najważniejsze odpocząć. Ciepła i przyjazna atmosfera dodawała wszystkim dobrego humoru.

       Dodatkową atrakcją przygotowaną przez pana Karola Sawickiego była przejażdżka traktorem. Sam widok i dźwięk nadjeżdżającego traktoru wywołał wśród wychowanków dużą ciekawość, radość i podekscytowanie. Każdy mógł poczuć się swobodnie znajdując aktywność dla siebie: odpoczynek na kocu, granie w piłkę czy spacer po posesji.

       Ostatnią atrakcją przygotowaną przez gospodarzy domu był grill. Niestety to co dobre i miłe szybko się kończy. Mimo niegasnących rozmów i śmiechu nadszedł czas odjazdu do Ośrodka.

        W naszych sercach pozostanie widok Marcelego i jego rodziców, u których nie dało się ukryć ogromnego szczęścia i radości ze spotkania. Dziękujemy za te miłe i niezapomniane chwile.

Katarzyna Borowska, Iwona Chyczewska 

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam