Dodano: 29 kwietnia 2015

Dzień 22 kwietnia 2015 r. był dla Wychowanków Zespołu Edukacyjno Terapeutycznego „CD” i Zespołu Rewalidacyjno Wychowawczego „ L1,L2” WYJĄTKOWY. Wyjątkowość tę zawdzięczał spotkaniu integracyjnemu w domu Państwa Mędrek w Kolnie. 

            Gdy przyjechaliśmy na miejsce czekało już na nas ognisko, które podgrzewało wspaniałą atmosferę. Po rozgoszczeniu się odbyły się zabawy w kole integrujące grupę.  Połączyliśmy się nicią przyjaźni, która z pewnością szybko nie zostanie zerwana. Potem przyszedł czas na przyjemności dla podniebienia! Oczywiście na ognisku nie mogło zabraknąć kiełbasek. Każdy zajadał się ze smakiem samodzielnie lub z pomocą upieczoną kiełbaską. A na deser zajadaliśmy się pysznymi ciastami przygotowanymi przez p. Renatkę i p. Patrycję Mędrek. Po zjedzeniu tych pyszności odbyła się zabawa z chustą animacyjną, która oprócz stymulacji polisensorycznej dostarczyła wychowankom wiele przyjemności z przebywania w grupie i poczucia przynależności do niej.  Ale to jeszcze nie wszystkie atrakcje! Wychowankowie mogli pozbierać w kurniku świeżo zniesione przez kurki jaja, towarzyszyła temu duża ciekawość i radość.  A motocykl p. Dariusza Mędrka  wywarł na chłopcach chyba największe wrażenie. Każdy z wychowanków mógł zasiądź na motocykl co było dla nich ogromną frajdą. 

            To wspaniałe spotkanie zawdzięczamy  państwu Mędrek, którzy zaprosili nas na swoją posiadłość. W podziękowaniu za mile spędzony czas, za otwartość serdeczność i gościnność Wychowankowie wręczyli wykonaną przez siebie kartkę  pt. „Aniołowo Mędrkowo”. Ten dzień należy do niezapomnianych, oby takich dni było jak najwięcej!

 

 

Zapraszam do fotogalerii

Ula Dobrzańska

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam