Dodano: 16 maja 2016

29 kwietnia 2016 r. Warsztat Terapii Zajęciowej odwiedził stolicę. Mieliśmy okazję zobaczyć Warszawę i zwiedzić jej centrum piłkarskich emocji – Stadion Narodowy. Każdy z Nas był pod wrażeniem wielkości i przestronności tej budowli. Główną atrakcją wycieczki był wieczór spędzony w Teatrze Roma.

Mieliśmy okazję zobaczyć jeden z najlepszych na świecie spektakli musicalowych  pt.: „Mamma Mia”. Uczestnicy wycieczki byli zachwyceni prawie trzygodzinnym widowiskiem. Muzyka w wersji polskiej z repertuaru szwedzkiej grupy, wykonywana na żywo przez aktorów wciągnęła wszystkich w wir pozytywnych emocji i zabawy.

Oto krótkie streszczenie spektaklu: „Młodziutka Sophie (Zofia Nowakowska) za wszelką cenę pragnie dowiedzieć się, kto jest jej ojcem. Przez przypadek wpada jej w ręce pamiętnik matki, z którego wynika, że aż trzech mężczyzn spełnia „podstawowe kryteria”. Podstępem wysyła mężczyznom zaproszenia na swój ślub i tak Sam (Dariusz Kordek), Harry (Jan Bzdawka) i Bill (Robert Rozmus) – wszyscy trzej, niczego nieświadomi – zjawiają się na greckiej wyspie w przeddzień weselnych uroczystości. Jednak rozpoznanie, który z nich faktycznie może być ojcem Sophie, nie jest już wcale takie łatwe”. (recenzja: Uniejewska Ewa „Miłość, młodość, Mamma Mia”, [w:] http://teatralny.pl/recenzje/milosc-mlodosc-mamma-mia,1071.html )

Wszyscy uczestnicy wrócili z wycieczki z masą pozytywnej energii do pracy. 

Pracownia Komputerowa WTZ

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam