WYJAZD WYCHOWANKÓW OREW Z RODZICAMI I UCZESTNIKAMI WTZ NA MECZ PIŁKI NOŻNEJ DO OLSZTYNA
Dodano: 16 września 2014

Sobotnie  popołudnie 13.09.2014 roku rozpoczęło naszą piłkarską przygodę. O godzinie 14.30 wyruszyliśmy busami do Olsztyna na mecz piłki nożnej Stomil Olsztyn – Miedź Legnica.

         Na mecz zabraliśmy transparent ( Stomil Olsztyn – OREW Biskupiec) , trąbki, klubowe koszulki  i szaliki Stomilu. Dyrektor Olsztyńskiego Klubu Sportowego  Emil Wojda bardzo miło nas przywitał i  wręczył nam bilety  wstępu na mecz, klubowe szaliki i getry sportowe.

        Szybko zasiedliśmy  na trybunach Stadionu OSiR  w Olsztynie. Wrażenia były niesamowite – wokół mnóstwo innych fanów piłki nożnej. Wszyscy kibice razem z nami nie tylko bacznie obserwowali to, co się działo na boisku, ale też śpiewali i dopingowali zawodników Stomil Olsztyn.

        W trakcie meczu panowała radosna i przyjazna atmosfera. Spotkanie piłkarskie zakończyło się o godz.18.00.Wyjazd miał charakter integracyjny oraz mający na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego.   Kibicem Stomilu Olsztyn był między innymi znany zawodnik  mieszanych sztuk walki  Mamed Khalidov  z którym zrobiliśmy wspólne zdjęcie i otrzymaliśmy autograf.

Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia.

          Dziękujemy Dyrekcji i Prezesowi OKS Stomil Olsztyn za wspaniałe przyjęcie i dostarczenie sportowych wrażeń naszym wychowankom, uczestnikom WTZ, rodzicom, naszej Pani Dyrektor i pracownikom OREW Biskupiec.

 

 Ryms Magdalena

Adamczyk Bogumiła

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam