Dodano: 20 czerwca 2016

09.06.2016 roku odbył się XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Olecka. Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodziców Osób Niepełnosprawnych i Osób Wspierających przy WTZ w Olecku.

W Turnieju uczestniczyło 18 drużyn wśród nich nasi  Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej. Zawody zostały podzielone na dwie części. W części pierwszej brały udział osoby niepełnosprawne z zaproszonych ekip. W drugiej części zmierzyli się instruktorzy i opiekunowie. Biskupiec reprezentowali: Aleksandra Sadowska, Dawid Mierzejewski, Krzysztof Dawidowicz, Grzegorz Falkowski, Rafał Biedrzycki i Rafał Żbikowski. W drugiej części Turnieju z instruktorami i opiekunami zmierzył się Piotr Bukowski. W ogólnej kwalifikacji zajęliśmy czwarte miejsce!

Wyjazd na Turniej Tenisa Stołowego był wspaniałą okazją do zawarcia nowych znajomości i rozszerzenia zainteresowań sportowych. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Cały Warsztat Terapii Zajęciowej w Biskupcu pozdrawia Olecko.

Pracownia Komputerowa WTZ

 

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam