20.12.2012 - Magazyn Informacji Miejskich BiskupiecZawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
19.11.2012 - KONFERENCJA CASiZ

Ponad 120 osób gościło na konferencji "Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną", która odbyła się 19.11.2012r. w Biskupieckim Domu Kultury. Konferencja stanowiła uroczyste podsumowanie 2-letniego projektu "Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej ONI" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele lokalnych pracodawców, władze samorządowe i członkowie organizacji zaangażowanych w aktywizację osób niepełnosprawnych... czytaj dalej
07.11.2012 - KONFERENCJA

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu serdecznie zaprasza na Konferencję "Aktywizacja Zawodowa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną", która odbędzie się 19 listopada 2012 w Biskupieckim Domu Kultury (ul Matejki 5).

Aktywizacja Społeczna19.10.2012 - Aktywizacja Społeczna

Dnia 19.10.2012 uczestnicy projektu pojechali do Olsztyna do kina na film "Jesteś Bogiem". Po seansie filmowym mieli okazję przejść się po centrum Olsztyna oraz zjeśc obiad w restauracji.
13.10.2012 - Warsztaty z Asertywności
11.10.2012 - Warsztaty z wizażu

W miesiącu październiku odbyły się warsztaty z wizażu dla mężczyzn (uczestników projektu CASiZ ONI). Zajęcia odbyły się w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim w Biskupcu pod okiem wykwalifikowanej stylistki.
03.10.2012 - Wizyta Studyjna w Spółdzielni Socjalnej "Ptaszarnia"

Uczestnicy projektu CASiZ ONI odwiedzili Spłdzielnię Socjalną "Ptaszarnia" w Olsztynie przy ul. Wszosowa 3. Podczas wizyty uczestnicy zwiedzili park ptaków egzotycznych i poznali zasady funkcjonowania spółdzielni.
10.09.2012 - Wizyta Studyjna

10.09.2012 w ramach projektu CASiZ ONI odbyła się wizyta studyjna w Spółdzielni Socjalnej "Stara Szkoła" w Prostkach. Program wizyty obejmował prezentację działalności i funkcjonowania przedsiębiorstwa społecznego, ekonomię społeczną w praktyce oraz zajęcia warsztatowe z klockologii.
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu zaprasza Osoby z Upośledzeniem Umysłowym do udziału w projekcie Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej ONI.


Projekt "Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej ONI" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt i administrowanie strony: Grzegorz Lato, Biskupiec 2010-2013