Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

kontakt@psonibiskupiec.pl

 

Przewodnicząca Zarządu Koła : Jadwiga Marzjan

 j.marzjan@psonibiskupiec.pl

 

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy

Żółkiewskiego 17; 11-300 Biskupiec

orew@psonibiskupiec.pl  

  

Dyrektor OREW: Barbara Milcz

b.milcz@psonibiskupiec.pl

tel. 89 506 50 63; 533 278 800

 

 

Sekretariat; ul. Żółkiewskiego 17

tel. 89 506 50 61

tel.601 734 201

 

Rejestracja medyczna

tel. 603 535 201

 

Koordynator ds. rehabilitacji: Radosław Samorajczyk

r.samorajczyk@psonibiskupiec.pl

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

wtz@psonibiskupiec.pl

tel. 89 506 50 60

 

Kierownik: Iwona Leszczuk

i.leszczuk@psonibiskupiec.pl

 tel. 662 042 465

 

Środowiskowy Dom Samopomocy

  1. Żółkiewskiego 17;11-300 Biskupiec

 

Kierownik: Iwona Balcerzak

i.balcelcerzak@psonibiskupiec.pl

tel.725 910 444

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

zaz@psonibiskupiec.pl

 

Kierownik: Piotr Kubarewicz

p.kubarewicz@psonibiskupiec.pl

tel. 667 180 6 00

 

               

Mieszkanie Chronione

ul Armii Krajowej 4/1; 11-300 Biskupiec

tel.89 715 42 01

 

 

Obiekt Rehabilitacyjno-Mieszkalny

Aleja Róż 3; 11-300 Biskupiec

tel. 89 715 42 01

 

 

Biuro Obsługi Placówek

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

kontakt@psonibiskupiec.pl

tel. 89 506 50 60

 

Dyrektor: Piotr Kubarewicz

p.kubarewicz@psonibiskupiec.pl

tel. 66 718 06 00

 

Księgowość/ Kadry –  tel.734 403 633

 

Główna księgowa– Aneta Aszkiełowicz

a.aszkielowicz@psonibiskupiec.pl

 

Transport – Katarzyna Hanh tel. 66 204 37 88

 

Sekretariat ; ul. Gdańska 1

tel. 89 506 50 60

tel. 89 715 42 01

 

Płatności  ; ul. Gdańska 1

tel.726 420 222

 

 

Numer konta bankowego

BGŻ: 67 2030 0045 1110 0000 0217 4900

 

 

Administrator strony www

psonibc@psonibiskupiec.pl

 

Formularz kontaktowy

Kontakt



Twój numer IP: 18.232.179.5 | ec2-18-232-179-5.compute-1.amazonaws.com |

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne.
Dla przykładu: 2+1 daje 3.