Kontakt

Kontakt

 

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

tel. 89 506 50 60

fax. 89 676 42 01

kontakt@psonibiskupiec.pl

 

 

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy

Żółkiewskiego 17; 11-300 Biskupiec

tel. 89 506 50 61; 601 734 201

fax. 89 676 42 01

orew@psonibiskupiec.pl  

Dyrektor: Jadwiga Marzjan

                        j.marzjan@psonibiskupiec.pl

tel. 89 506 50 62

Zastępca Dyrektora: Iwona Dajnowska

i.dajnowska@psonibiskupiec.pl

tel. 89 506 50 63; 533 278 800

Koordynator ds. rehabilitacji: Radosław Samorajczyk

r.samorajczyk@psonibiskupiec.pl

tel. 89 506 50 64

Rejestracja: tel. 603 535 201

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

tel. 89 506 50 60

wtz@psonibiskupiec.pl

Kierownik: Iwona Leszczuk

                        i.leszczuk@psonibiskupiec.pl

                        tel. 89 506 50 60 wew. 34

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

zaz@psonibiskupiec.pl

Kierownik: Piotr Kubarewicz

                        p.kubarewicz@psonibiskupiec.pl

                        tel. 66 718 06 00

Zastępca Kierownika: Dorota Gocejn-Kulesz

                        d.gocejn-kulesz@psonibiskupiec.pl

                        tel. 72 461 02 22

Dział Gastronomiczny – tel. 79 518 64 91

Dział Porządkowy – tel. 53 329 46 00

Dział Stolarski(ul Czynu Społecznego 5; Biskupiec) – tel. 66 547 09 00

Produkcja Podpałek – tel. 73 296 68 00

 

Obiekt Rehabilitacyjno-Mieszkalny

Aleja Róż 3; 11-300 Biskupiec

tel. 53 434 97 00

 

Mieszkanie Chronione

ul Armii Krajowej 4/1; 11-300 Biskupiec

tel. 72 356 03 33

 

Biuro Obsługi Placówek

Gdańska 1; 11-300 Biskupiec

tel. 89 506 50 60

fax. 89 676 42 01

kontakt@psonibiskupiec.pl

Dyrektor: Piotr Kubarewicz

p.kubarewicz@psonibiskupiec.pl

tel. 66 718 06 00

Księgowość – 73 440 36 33

Kadry – 79 518 50 53

Transport – 66 204 37 88

 

Numer konta bankowego
BGŻ: 67 2030 0045 1110 0000 0217 4900

 

Administrator strony www
psonibc@psonibiskupiec.pl

 

Mapa Dojazdowa


Wyświetl większą mapę
Google+

Centrum
CASIZ
Droga do Samodzielności

Nie jesteś sam